Δύο ακόμη προσθήκες στον Ηρακλή Γερολακου
![image_editor_output_image653720266-1693253053746.jpg](https://mappinio.net/news/wp-content/uploads/2023/08/image_editor_output_image653720266-1693253053746-1280x899.jpg)
Ο Ηρακλής Γερολακκου προχώρησε σε ακόμη δύο προσθήκες . Πρόκειται για τους ταλαντούχους 19χρονους μεσοεπιθετικούς Σάββα Λοϊζου και Χρίστο Δημοσθένους . Ήδη στα πρώτα φιλικά παιχνίδια προετοιμασίας της προσφυγικής ομάδας αφήνουν άριστες εντυπώσεις .
Τους καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Ηρακλή και τους ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά καταλήγει η ανακοίνωση της προσφυγικής ομάδας.