Ανανέωσαν οι αδελφοί Παπασωκράτους
Η ΟΜΟΝΟΙΑ Ψευδά ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασίας της με τους αδελφούς Παπασωκράτους.
Ο Αθλητικός Σύλλογος Ομόνοια Ψευδά ανακοινώνει για όγδοη συνεχόμενη χρονιά την ανανέωση συνεργασίας με τους αδερφούς Παπασωκράτους. Δύο παιδία που τιμούν την ομάδα μας τα τελευταία 8 χρόνια με την αθλητοπρέπεια και το ήθος τους!
Ευχόμαστε στο Μιχάλη και τον Σωκράτη υγεία και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχιές με την ομάδα μας!
![](https://www.mappinio.net/wpress10/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_16878536239589002898733388977846-640x640.jpg)
![](https://www.mappinio.net/wpress10/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_16878536172873691302697507269078-640x640.jpg)