Με τρεις προσθήκες άρχισε ο προγραμματισμός στον Ηρακλή Γερολάκκου
Ο φετινός προγραμματισμός για την προσφυγική ομάδα άρχισε με τρεις νέες προσθήκες. Πρόκειται για τον αμυντικό Χριστόφορο Χαραλάμπους και τους μεσοεπιθετικούς Στέφανο Δημοσθένους και Χάρη Παπαθεοχαρους . Αμφότεροι στην περσινή χρονιά αγωνιζονταν στην ομάδα του ΑΠΟΝΑ .
Ο προπονητής της ομάδος Κ. Τσικκας αξιολογεί αρκετές περιπτώσεις ποδοσφαιριστών έτσι ώστε στην νέα ποδοσφαιρική χρονιά ο Ηρακλής να παρουσιαστεί ενισχυμένος .
Καλωσορίζουμε τα νέα αποκτήματα στην οικογένεια του Ηρακλή και τους ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν, καταλήγει η ανακοίνωση του ΗΡΑΚΛΗ Γερολάκκου.
![](https://www.mappinio.net/wpress10/wp-content/uploads/2023/05/img-a65ad6a2ed6849486f52a791e757e5f3-v5336364869105324777-1280x960.jpg)
![](https://www.mappinio.net/wpress10/wp-content/uploads/2023/05/img-25b94f4609ad92b57ec9fb5028dc5679-v8193730462458053897-640x853.jpg)
![](https://www.mappinio.net/wpress10/wp-content/uploads/2023/05/img-46725f67e6e984cfda34f51e2aa9e4a1-v754864959921657994-1280x960.jpg)