Roma fans Cyprus και Tifosi Di Cipro θυμούνται…
Σαν σήμερα η Ρομα νίκησε την Μπαρτσελονα στο Ολιμπικο με 3-0 και πήρε την πρόκριση στους 4 του champions league. Οι Roma fans Cyprus και οι Tifosi Di Cipro θυμούνται …
“Ήταν ένα πραγματικό θαύμα εκείνη την νύχτα.. Κανείς δεν το περίμενε εκτός απο τους πιστούς της φιλάθλους.. Ακόμη και απο την Κύπρο πήγαμε στην αγαπημένη μας ομάδα να την δούμε. Η ατμόσφαιρα ηλεκτρισμένη. Τα μάτια όλων μας αστραφταν από περηφάνια και αγωνία για το παιχνίδι. Και ναι! Έγινε η απίστευτη ανατροπή με 3-0 υπερ της Ρομα.”